KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17334256
nr 1733 4256
Eugène Pechaubes
(1890-1967), Frankrike
Hästar. Signerad. Blandteknik, 47x62 cm, yttermått inklusive ram: 54x68 cm
Kondition: fuktskada
Eugène Pechaubes, fransk målare född 1890, död 1967.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:36:39
20/10 16:43:58
Eugène Pechaubes
Läs mer om Eugène Pechaubes